Project Description

تم جشن تکلیف آبی

تم جشن تکلیف آبی برای کسانی که به رنگ آبی علاقه داشته و قصد دارند دکوراسیون جشن را با رنگ آبی طراحی کنند مناسب است. اقلام تم عبارتست از ظروف پذیرایی یکبار مصرف (بشقاب، لیوان، ظرف پاپ کورن، کارد و چنگال)، تاپر و کارت دعوت که همگی به رنگ آبی بوده و دکوراسیون جشن شما را هماهنگ میکند. علاوه بر ظروف تم، انواع ریسه های افقی و عمودی متناسب با جشن تکلیف مانند ریسه تبریک جشن تکلیف، ریسه حدیث دختران و ریسه اصول دین در کنار استند یونولیتی فرشته جشن تکلیف در رنگ آبی بعنوان تزیینات جشن تکلیف استفاده میشود.

دکور جشن شما بیشتر روی میزی که تزیین میکنید خود را نشان میدهد. شما میتوانید علاوه بر ظروف تم با تهیه انواع تاپر یادبود، استند رومیزی فرشته، تنقلات جشن مانند کپسول اسمارتیز، بطری دراژه، شکلات و آبمیوه که با عکس فرشته و تبریک جشن با ترکیب رنگ آبی تزیین شده است میز خود را تزیین کنید. همچنین برچسب های فرشته که بصورت جداگانه بفروش میرسد به شما امکان میدهد تا هدایا و تنقلات را بصورت انتخابی با این برچسب ها تزیین کرده و به مهمانان هدیه دهید. علاوه بر اینها کیک جشن تکلیف ، کاپ کیک و کوکی جشن تکلیف را نیز با ترکیب رنگ آبی سفارش داده و تناسب رنگ دکور جشن را تکمیل کنید. شما میتوانید این تزیینات را در منزل، مدرسه و یا سالن پذیرایی اجرا کرده و یک جشن خاطره انگیز و به یادماندنی برای دخترتان برگزار کنید.

در ادامه تصاویر مربوط به جشن تکلبف با تم آبی را مشاهده میکنید. شما میتوانید ازین تصاویر برای برگزاری جشن خود ایده گرفته و تمامی ملزومات مورد نیاز خود اعم از تم، تزیینات، هدایا و چادر جشن تکلیف به رنگ آبی را از “های حجاب” تهیه کنید. همچنین میتوانید از تم جشن تکلیف صورتی ، تم جشن تکلیف سبز یا تم جشن تکلیف زرد برای برگزاری مراسم جشن استفاده کنید.